Něco o mně

6. května 2015 v 18:30 | KateBal
Protože je tenhle blog nový a vlastně nevíte vůbec nic o tom, kdo jsem a proč tenhle blog vznikl, rozhodla jsem se vytvořit článek právě na tohle téma. Doufám že se vám bude líbit a že se sem budete vracet.

Nějaké základní informace o mně najdete, když kliknete na nápis "O mně" v menu. Rozklikne se Vám můj profil. Nemám tam napsané soukromé informace a taky tam nenajdete můj obrázek. Je to proto, že i když tohle je blog zaměřený na můj život, na to co mně baví a co mám ráda, tak pořád nechci ukázat kdo ve skutečnosti jsem (i když to z velké části vlastně vědět budete), chci si prostě udržet určitou hranici soukromí.
Tak čím bych začala. Jak už jste se mohli dozvědět v menu, studuji obchodní akademii se zaměření na mezinárodní obchod. Jsem teprve v prvním ročníku. Měla jsem štestí, protože moje třída je super. Máme hodně kluků, takže je o zábavu postaráno. Někdy se opravdu nejde nesmát až k slzám, jako například když je spolužák zkoušen v ekonomice a při otázce: "Co je hrubá mzda?" z něj vypadne: "To je mzda, ...hmmm... kterou nám dává panovník." (ano i tak mimo někteří jsou).
Kamarády teď hodně zanedbávám. Moc těch dobrých opravdu nemám a tak si občas připadám dost sama. Ale když už si najdu čas na některého znich tak si to opravdu užijem a prokecáme celé odpoledne.
Aerobik, tak o tom bych mohla psát na několik A4, ale zkrátím to, protože by Vás to asi unudilo k smrti. Chodím do něj asi 7 let, což je pro mě osobně dost dlouhá doba. Každý rok od října začneme nacvičovat choregrafii. Soutěžní sezóna začíná začátem dubna a končí začátkem června. Teď je uprostřed sezóny a občas je to opravdu docela náročné vše zvládat, obzvlášť když jste celý víkend někde pryč. Loni jsme měli opravdu mega úspešnou sezónu, letos je to o něco horší, ale pořád dobré, i když na vyhrávání se dá lehce zvyknout a ještě o to víc když se každý rok o pořádnej kus zlepšíte. Já jsem si prošla i tou fází kdy vlastně pořád prohráváte a jste rádi za každé lepší umístění než poslední místo, ale i přes to kdy jste pořád první a při každém druhém místě nadáváte.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 3. září 2015 v 13:21 | Reagovat

Zníš jako fajn osůbka. S blogem se i určitě bude dařit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama